Innowacje

W swoich działaniach nie poprzestajemy na tym co powszechnie znane i nieustannie poszukujemy nowych, lepszych rozwiązań, które możemy zaoferować naszym klientom.

Nieustannie doskonalimy swoje umiejętności oraz poszerzamy wiedzę. Odwiedzamy targi, bierzemy udział w różnych szkoleniach branżowych - wszystko po to, by móc zaoferować Państwu wszystko to, co najlepsze. Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i jeśli szukają Państwo nowych rozwiązań, znajdą je Państwo w naszej ofercie. Dotyczy to zarówno okuć, jak, materiałów z których tworzymy meble, jak i sprzętu AGD.

Szczególne miejsce w naszych kuchniach i innych meblach mają najnowsze okucia Blum pozwalające na wyjątkowe dopasowanie zabudowy meblowej do potrzeb obsługi szuflad, podnośników... Coraz częściej stosowane są mechanizmy Servo Drive - elektryczne otwieranie szuflady, podnośniki klap, lodówek i zmywarek. Wszystkie produkty Blum i rozwiązania mogą Państwo zobaczyć na stronie www.blum.pl

Ponadto, wszystkie szuflady firmy Blum tandembox posiadają pełny wysuw, samodomykacz i dowolną organizację wnętrza (orgaline).

Odwiedź nasze studio

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć!!!